Gili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse, shkruan ORAinfo.

Gili është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se është në Austri, e kështu ka pozuar pa grim.

Por, e tillë nuk po duket aspak mirë, e ajo që e ndihmon është edhe se ka shtuar shumë peshë.