Shpallje

Blerona Zeqiri është ndër prezantueset më të komentuara e sidomos kohëve të fundit.

Ajo shquhet gjithmonë për format e saj trupore duke u cilësuar si ndër prezantueset më atraktive dhe me linja bombastike, por në pamjen e fundit ajo nuk i fsheh dot kilet e tepërta.

Siç duket së fundmi ka dështuar paksa Blerona e cila nuk duket edhe aq në formë dhe ka shtuar disa kilogramë.

Ndryshe, Bleronën e shohim çdo fundjavë pranë ekranit televiziv e cila shfaqet tejet energjike.

Pas largimit të Labit nga Rtv21 e gjithë vëmendja është tek prezantuesja Zeqiri.

The whole world is a Stage so u better own it😊

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

❤️

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Excuse my Glam 😜

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

My favorite mirror 😝 @_glamcorner

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on