Shpallje

Modelet tashmë janë bërë të gjitha të famshme për shkak të linjave trupore perfekte e të pasmeve të mëdha.

Jen Salter, Kim Kardashian, Anastasia Cvitko janë këto femrat që cilësohen si mbretëresha me gjoks dhe të pasme, por nuk duhet lënë anash as modelen ruse Viki Odintcova e cila ju çmend me pamjen e saj.

Odintcova punon vazhdimisht për të mbajtur trupin e saj në formë të përkryer. Trupi i saj i mrekullueshëm nuk është i vetmi aset që ka bukuroshja nga Rusia.

E për të mos harruar ajo nuk përton të shfaqë linjat trupore bombastike në llogarinë e saj ‘instagram’, ku ka edhe mijëra ndjekës.

Look only at me 😈 Ph: @a_mavrin #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

🎥 @a_mavrin #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Casual Friday 💦|| ph: @a_mavrin #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Just me 🥀 Ph @a_mavrin #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on