Shpallje

Babanë rus, nënën indiane, ndërsa ajo vetë një bukuri ekzotike, që jo gjithcka e ka natyrale. Po flasim për Nita Kuzminan, e cila ka pasur edhe një histori të shkurtër me Didier Drogba.

Nita ka një trup të mrekullueshëm me forma bombastike si rezultat i një pune të lodhshme në palestër dhe operacioneve plastike.

Është bërë e njohur fare e re në një program televiziv rus, ndërsa pas flirtit e Drogba fama e saj mori dhenë.

Me and flowers! )))) 😈😌 #flowers

A post shared by Nita Kuzmina ♏️ (@nita_kuzmina) on

Уже совсем скоро наступит приятная предновогодняя суета!!!💫💫💫 Кстати, говорят, что этот Новый год нужно встречать в жёлтом, так ли это?!))) Ну а я хочу Вас познакомить с прекрасным брендом @titania_thelabel, в котором я нашла это восхитительное бархатное боди с соблазнительным декольте..☺️😈 А самое приятное, что в подарок я получила второе!))) Это же просто чудесно!!!👏🏻 Так что, девочки, при заказе нужно будет сообщить: "хочу боди как у Ниты" и при любой покупке, вы получите в подарок боди от @titania_thelabel 😍💝

A post shared by Nita Kuzmina ♏️ (@nita_kuzmina) on

Жизнь – КАЙФ!!!))))) 😍😍 #lifeisgood

A post shared by Nita Kuzmina ♏️ (@nita_kuzmina) on

🌹

A post shared by Nita Kuzmina ♏️ (@nita_kuzmina) on