Shpallje

Një nga femrat më të bukura në botë, Jennifer Lopez është shfaqur rrugëve të Los Angelesit të SHBA-ve.

Këngëtarja amerikano-latine është bërë temë e mediave rozë amerikane shkaku i linjave trupore.

Edhe pse gjithmonë e shohim elegante dhe të rregulluar në qilim të kuq, kur bëhet fjalë për veshjen e përditshme, bukuroshja duket se nuk kujdeset edhe aq.

Ajo ishte e ndotur në rrugët e Los Angelesit gjersa largohej nga një klinikë së bashku me të dashurin, Alex Rodriguez.

J.Lo ishte veshur me tuta sportive gjersa gardëroba e ngushtë zbuloi se këngëtarja ka shtuar peshë.

“Çfarë po ndodhi me të famshëm Lopez”, është një nga titujt e meidave botërore në lidhje me linjat seksi trupore të Jenniferit.

Theksojmë se ka pasur edhe komnte negative nga ana e fansave të këngëtares, e cila u përpoq të fshihej prapa syzeve dhe flokët të yndyrshëm.