Shpallje

Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.

Pasi deklaroi se e shikonte Albin si “vëlla” , balerina e njohur duket se ka gjetur një partner të ri.

Klaudia ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale, duke publikuar një foto ku shihet përkrah një mashkulli.

E veshur me të brendshme për xhirimet e klipit të saj të ri, Klaudia është përqafuar me balerinin Mucnun Giasar.

Me siguri ata po përgatiten për ndonjë bashkëpunimi profesional, por duke parë mënyrën e përfaqimit dhe zemrën që Klaudia ka vendosur në foto, mund të themi së balerini nuk është thjesht partneri i saj “profesional”.

Në fund të fundit, kështu nisi edhe historia e Klaudias me Albin, apo jo?/gazetaobserver