Shpallje

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediet rozë.

Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.

I make money moves ; ) 👑

A post shared by A b i g a i l 👑 (@abigailratchford) on

Sometimes the smartest thing you can do is play dumb ; ) 👌🏼 @mikeleshotit 🔋

A post shared by A b i g a i l 👑 (@abigailratchford) on

🌹

A post shared by A b i g a i l 👑 (@abigailratchford) on

Caption this contest 😎 Picking winner tonight 💓💓🌴

A post shared by A b i g a i l 👑 (@abigailratchford) on

Hace frío ; ) ❄️

A post shared by A b i g a i l 👑 (@abigailratchford) on