Shpallje

Sipas një lexuesi të portalit online ‘Zëri.info’ para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë.

Lexuesi ka treguar se nga ky aksident ka humbur jetën një person si dhe tre të tjerë janë lënduar. Sipas tij, ka pasur vonesë të madhe të Policisë së Kosovës si dhe ambulantes në vendin e ngjarjes.

Në fotot e dërguara nga lexuesi shihen persona të aksidentuar të shtrirë në rrugë. /ZERI/Image

Image

Image