Shpallje

Këngëtari Albatrit Muqiqi ka treguar se është një mashkull shumë romantik.

Nëpërmjet një fotogafie të realizuar në veturën e tij të tipit Range Rover shihet një lule dhe emri i etiketuar i gruas së tij Egzonës, shkruan lajmi.net

Këngëtari sot ka kaluar një ditë të mrekullueshme me familjen e tij në Brezovicë ndërsa tani më shumë se kurrë po ua kushton kohën atyre.

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona konsiderohen si një dyshe shumë simpatike të cilët në media nuk janë përfolur për skandale.