Shpallje

Hajrush Behluli ishte burri më me fat që kurorëzoi dashurinë me një femër si Shkurte Fejza.

Si burri i një këngëtareje të famshme, Hajrushi gjithmonë i qëndroi në krah Shkurtës.

Çifti tanimë kanë krijuar familjen e tyre dhe janë të lumtur me fëmijët e tyre, përcjell ORAinfo.