Shpallje

Shumica e këngëtarëve në estradën tonë, kanë treguar se janë të pasionuara pas veshmbathjeve me çmime të fryera, shkruan gazetaora.com

Arta Mehmedi se fundi ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale, në sy bien këpucët e saj.

Këpucët që ka mbathur Arta, kishin një çmim 85 dollarë, në një shitore online. Ndërsa çmimi i tyre ishe zbritur në 54 dollarë.

Duket që Arta nuk i ka fort qejf çmimet e lira dhe nuk kursen.

 

Kujtomë qe projekti i fundit i Artës titullohet bashkë dhe është mirëpritur mirë nga publiku!/GazetOra/