Shpallje

Morena Taraku cilësohet një ndër femrat më seksi shqiptare.

Ndonëse është e gjithanshme Morena di të jetë e angazhuar në të gjitha, njëherë si ‘Miss’, epitet që e zotëron për disa vite, si modele e së fundmi edhe si këngëtare e cila po shijon çdo sukses të saj.

Ajo është aktive në rrjetet sociale ku ndan imazhe të shumta me mbi 600 mijë ndjekës të saj, e padyshim që merr shumë ‘like’ dhe komente pozitive.

Fansat e Morenës nuk ndalen, këtë e kanë dëshmuar edhe me një imazh të publikuar nga vetë këngëtarja ku duket dora e një fansi që ka bërë tatu për të. ‘my fans, my world’ – është mbishkrimi i Morenës i shoqëruar me fotografi.

Ndryshe, Morena Taraku projektin e fundit e ka publikuar para disa muajve ‘Shlif’ që ka marrë mbi 1 milionë klikime.