Shpallje

Dafina Zeqiri goditi përsëri në shenjë… Kënga ‘Ti e din ” është një këngë e re dhe e pëlqyeshme qe Dafina i sjell tregut muzikor shqiptar.

Dafina është rikthyer në Kosovë, dhe gjatë një interviste festive, ajo shihet e veshur me një jakne kuq e zi.

Kjo jakne me shumë stil gjendet edhe në dyqanet tona, dhe kushton më zbritje rreth 39euro, transmeton gazetaora.com.

Nëse doni ti përngjani stilit të Dafinës mund ta keni edhe ju një jakne të tillë në gardërobën tuaj.

/GazetaOra/