Shpallje

Ema Uka padyshim që me rolin e saj prej një vajze të llastuar prishtinase ka arritur të mbledh shumë fansa e të pëlqehet tejet mase.

Ajo ishte pjesë e serialit ‘O sa mirë’ për disa sezone, e cila kishte një rol shumë të veçantë dhe ishte favorite për shumë nga ndjekësit e serialit.

Ndonëse u largua nga seriali ajo vazhdoi rrugën jashtë Kosovës, duke e parë në vendet më të ndryshme, madje Ema kishte marrë edhe nënshtetësinë e Holandës. Aktoren Uka mund të hasim në lëvizje në vendet e ndryshme, e cila siç duket edhe është duke studiuar atje.

Ndoshta në të ardhmen mund të shohim edhe në ndonjë rol ndërkombëtar, apo në një shfaqje teatri, pse jo?

Pavarësisht se Emën jeni mësuar të shihni më thjeshtë si pjesë e serialit , “Gazeta Blic” ju sjellë disa imazhe ku duket shumë seksi dhe joshëse.