Shpallje

Ylli i Gordie Shore, Sophie Kasaei është zhveshur në bikine derisa është duke pushuar në një plazh të Turqisë
Ajo ka qenë modele më në peshë por këtu ka treguar se ka hequr peshën, një gjë që e ka bërë atë edhe më seksi.

Fansat e saj janë të mendimit se për momentin modelja është në formë fenomenale.

Modelja në një intervistë të mëparshme kishte thënë se ka mbajtur vazhdimisht stërvitje për të djegur kilet e tepërta dhe si duket ja ka arritur qëllimit.

Its the most wonderful time of the year…. – Dress @houseofdollyss

A post shared by Sophie Kasaei (@sophiekasaei_) on