Shpallje

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet duke drejtuar makinën, por e quditshme është se ajo bën një veprim të ndaluar gjatë ngasjes së makinës.

Ajo ka ngritur njërën këmbë duke shkaktuar rrezik në komunikacion.