Shpallje

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Podujevë, në fshatin Lluzhan.

Në këtë aksident janë përfshirë një autobus dhe një kamion dhe raportohet për të lënduar.