Shpallje

Emrat e tyre u bënë të njohur, për shkak te lidhjes së martesave me persona të famshëm.

Ariana është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, shkruan Gazeta Blic

Ariana e cila cilësohet si njëra nder nuset më të përfolura të estradës ton ajo secilën herë po i mahnitë të gjithë me pamje dhe me stilin e saj unik.Ajo për çdo paraqitje komentohet dhe pëlqehet shumë.

Në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ajo shfaqet shumë me stil dhe mjaftë joshëse.