Shpallje

Lenora Mehmetaj e cila njihet si “Nita” nga seriali vendor “Kafeneja Jonë”, është zhdukur nga mediat, edhe nga ajo kohe ajo mbetet njëra nder aktoret me te mira te estradës tone, shkruan Gazeta Blic.

Ajo në serialin “Kafeneja Jonë” ka qenë e përkushtuar në rolin e saj, ku edhe ka mbledhur shumë adhurues, për shkak se ka qenë e thjeshtë dhe e qetë.

Ajo ne rrjetin social Instagram poston here pas here fotografi edhe pëlqehet mjafte shume nga ndjekësit e saj.

Me poshtë shikoni fotografin e aktores se njohur.

 

Image