Shpallje

Bukuroshja Malika Haqq ka vjedhur stilin e Kim Kardashian dhe një fustan të saj ngjyrë rozë për të bërë një fotosesion super seksi.

Ajo mori famë gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother, por për të qenë përsëri në qendër të vëmendjes bukuroshja zgjodhi ta “vjedh” bukuroshen e Kardashianëve.

Ajo ka marrë këtë veshje dhe ka thënë se është frymëzim nga Kim Kardashian dhe fotografitë i ka postuar nëpër rrjete sociale si pjesë e kampanjës së marketingut për firën “Pretty Little thing”.

Përndryshe, Malikës i rrinë bukur këto veshje.