Shpallje

Mihrije Braha është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë dekada në skenë.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në rrjetin social “Intagram” ku e shohim të kombinuar me shumë ngjyra dhe shumë e lumtur.

Mihrija ndodhet në qytetin e Pragës dhe në këto imazhe shfaqet vetëm, pra pa Naimin.

Me shumë gjasa ai e ka shkrepur këtë fotografi pasi që çifti i njohur nuk ndahen asnjëherë nga njëri tjetri.

Praga…..M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on