Shpallje

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë.

U martuar pak kohë më parë me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

E Lolita ka publikuar sot një fotografi në të cilën po duket shumë e bukur dhe simpatike.