Shpallje

Quhet Valëza Zogaj dhe nuk ka fijen e dyshimit që ajo do të jetë një nga yjet e reja të industrisë së muzikës në vend. Talenti dhe stili i saj modern, mund ti sigurojnë vend edhe më gjërë.

është dëshmuar duke kënduar cover të ndryshëm, ndërkaë tani po vjen me një projekt personal, që pritet të tërheq vëmendjen e publikut të gjërë.

Këngëtarja e re, që duket bukur, së shpejti lanson videoklipin e këngës “Thirrje”, e për këtë projekt ka bashkëpunuar me më të mirët e momentit. Muzika është krijim i Cricket Music, ndëkraq teksti është shkruar nga Lindon Berisha. Videoklipi është pubuar nga “Tik Tak Video” dhe pamjet duken të mrekullueshme.

Këto ditë pritet edhe lansimi i “Thirrje” nga Valëza Zogaj.