Shpallje

Adriana Matoshi është njëra nder aktoret me të pëlqyera të kosores, dhe që karriera artistike po i ecën mbarë.

Ajo ka luajtur në shumë seri televizive, mirëpo ajo u bë e njohur dhe e komentuar më së shumti në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës.

Në rrjetin social Instagram është shumë aktive ku edhe poston fotografi të shumta, por që sot ka marrë vëmendjen më të madhe vajza e saj e madhe Kaona , e cila është shumë atraktive.

E sot ajo ka publikuar një fotografi nga shtrati dhe thotë së sot pret të jetë një ditë e bukur…