Shpallje

Egzona aksidentalisht u bë e njohur dhe me çdo kusht dëshiron të bëhet e përfolur aq sa koleget e burrit të saj, Albatritit.

Është një ndër nuset më të bukura e estradës që i pëlqejnë ndryshimet drastike në pamje, përcjell ORAinfo.

Albatriti u dashurua në një zeshkane por ajo sot iu bë një bjonde. Në fotografitë e postuara atë nuk mund ta njihni nga ndryshimi i madh që i erdhi falë flokëve.

Sonte do të jetë një befasi e vërtetë e Albatritin.