Shpallje

Reperi i mirënjohur , Gjiko dhe e dashura e tij Elita Rudi janë duke i shijuar pushimet e tyre në Maldive.

Ata nga atje po sjellin foto të ndryshme së bashku dhe duket se po i’a kalojnë mjaftë mirë, transmeton Zeri.info.

Por, Gjiko në fotografin e fundit që ka publikuar në Instagram, duket të mos ketë qenë shumë i kujdesshëm.

“Shqiptari në deti ‘Kos’ “, kishte shkruar Gjiko.

Image