Shpallje

Adriana Matoshi është bjondja me sy të kaltër që zgjon imagjinatën e secilit mashkull. E një shije të tillë e kishte edhe aktori Albert Sylejmani, i cili për vite më rradhë ishte i martuar me të.

Çifti i aktorëve kanë katër fëmië së bashku, që tanimë janë rritur, përcjell ORAinfo.

Shumë imazhe nga familja e përbashkët ende qarkullojnë ne media dhe për këto fotografi publiku ka një kuriozitet të çuditshëm, për faktin se Adriana është aktorja e preferuar e shumicës me rolin e saj simpatik të Sasës në serialin ‘O sa mirë’.

Në një foto Sasa shihet me flokë kaçurrele e krah burrit dhe fëmijëve të saj duke treguar se si i zbukurohej burrit ajo.

Pavarësisht se si rrodhën ngjarjet, kjo fotografi mbetet më e bukura në kujtesën e tyre.