Shpallje

Redona Koci njihet për linjat e saj seksi, shumë atraktive, lehtësisht mund të thuhet se është nga ato modele, që të lënë gojëhapur me linjat te mira trupore dhe bukurinë unike, shkruan Gazeta Blic.

Koci, si çdo herë tjetër edhe tani me pozat e saj e më shumë pozitat e pozimit të saj po provokon shumë, ajo është tërheqëse dhe shumë joshëse, dhe mund të themi se ajo është nga ato modele që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore që shumë femra shqiptare vetëm mund t’i ëndërrojnë.

Në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi ku ajo ka të veshur xhinse të bardhe me një bluze të bardh ku vëmendjen e merr gjoksi i saj bombastike.

Ajo me çdo paraqitje komentohet shumë për linjat trupore tejet seksi që posedon.

Ndryshe Redona është nga Tirana.