Shpallje

Nora Istrefi së fundi po tregon edhe pasionin për lartësi. Ajo dhe Roberti ia dhanë vetes një pushim pas gjithë angazhimeve muzikore që patën gjatë këtij fundviti.

Dy këngëtarët dhe e vogla e tyre kanë zgjedhur një terren me borë dhe lartësi për t’i kaluar pushimet, përcjell ORAinfo.

Në postimet e fundit ajo tregon që nuk i trembet edhe rreziqeve që shumë njerëz nuk do të kishin guxuar.

Në një video të postuar Nora shihet në lartësi të mëdha ku edhe ka xhiruar terrenin për ndjekësit e saj.