Shpallje

Brikena është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pospër prezantimin e saj ajo njihet gjithashtu edhe si femër tejet atraktive.

Brikena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën po duket si gjithmonë shumë seksi.

Por, në foton në fjalë operacionet plastike po i vërehen si në pjesën e buzëve ashtu edhe të mollëzave…

😕

A post shared by Brikena Beqiri (@bb_rtk_remedika) on