Shpallje

Shyhrete Behluli duket se ka gjetur kohë për pushim pas angazhimeve në koncertet e festave të fundvitit.

Me veshjen e saj firmato, Shyhretja është parë më ndryshe sot në Prishtinë.

E thjeshtë, e kombinuar dhe e përgatitur për dimër, Shyhretja dukej mirë në pritjen në semafor./indeksonline/