Shpallje

Njomza Salihu është vajza e madhe e këngëtares sonë Shyhrete Behlulit.

Ajo është martuar prej shumë vitesh, ka krijuar edhe familje dhe po ashtu është gjendur mirë me profesionin e saj, larg muzikës, shkruan Kosovarja.

Njomza nuk ka preferuar që të këndoj si motra e saj më e vogël Engji, por iu ka përkushtuar më shumë jetës dhe punës së saj.

Jeta familjare asaj i ka ec shumë mirë, Nomjza ka dy vajza të cilat janë rritur e bërë gati si shoqe me të.

Së fundmi Njomza ka pozuar me tërë familjen e saj të ngushtë e më pas kjo foto që do e shihni tani, është publikuar në rrjetet sociale ku dhe ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Po duken bukur apo jo?