Shpallje

Këngëtarja labe, Poni është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Kohëve të fundit është në qendër të vëmendjes në shtypin rozë me pamjen e saj, e cila lë shumë për të dëshiruar.

Ponin e njohim të gjithë për hapin e saj të madh që bëri në ndryshimin e muzikës popullore dhe për stilin e veçantë që e bën të shquhet nga të tjerët.Ajo çdoherë ka treguar për këngët labe që i ndjen në shpirt, dhe vazhdon të krijojë projekte të tilla.

Megjithatë, Poni është duke na befasuar me pamjen e fundit e veshur në rozë, e cila duket e mrekullueshme.

Ndryshe, në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive. Të fundit këngë e ka sjellë në bashkëpunim me Altin Sulku ‘Kaçurrela’.