Shpallje

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në tregun muzikor.

Ajo tashmë është pjesë e pashmangshme e rrjeteve sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme. Së fundmi familja Behluli kanë realizuar fotosesionin e fundit, të gjithë së bashku me familje.

Pranë njëri-tjetrit ata duken tejet të lumtur dhe një familje shumë e kompletuar.