Shpallje

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Elita tash e një kohë është në lidhje me reperin e njohur pejan, Gjikon të cilën vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

E sot ajo ka përmes postimit në Instagram, ka bërë publike dhomën e tyre.

Shikoni pamjet më poshtë.