Shpallje

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë, shkruan ORAinfo.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot Mimoza ka bërë një postim në të cilin nuk është bashkë me Seldin por me kushërirat e saj me të cilat ka vendosur ta kalojë një pjesë të kohës.

Në këtë foto ajo po duket tejet e bukur dhe elegante, si dhe me bluzën e saj ka zbuluar barkun.

“Shkodra’s night out”- ka shkruar Mimoza në foton në fjalë.

Shkodra's night out

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on