Shpallje

Angela Martini u martua pak ditë më parë me miliarderin rumun, shkruan ORAinfo.

Për këtë pati reagime dhe komente të ndryshme, si positive ashtu edhe negative.

E si çdo femër tjetër që ëndërron të vesh fustanin e bardhë, padyshim se kjo gjë nuk do t’i ikte as modeles shqiptare.

Atë ditë ajo u duk shumë bukur në krahët e burri të saj, por ajo që ra në sy, janë këpucët e saj të cilat pos atë ditë, i ka përdorur edhe më parë.

Shikoni vet fotografit më poshtë…

🌷

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

For the ones that didn’t see my white wedding dress..😉

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on