Shpallje

Gjiko dhe Elita po vazhdojnë me pushimet e tyre në Maldive, shkruan ORAinfo.

Nga atje ata po bëjnë postime nga më të ndryshmet, duke treguar se po kalojnë një kohë shumë të mirë.

E më aktive natyrisht se është Elita, ku shpesh po bën edhe poza provokative.

Njëra nga fotot e saj ishte edhe ajo ku u shfaq me një fustan të ngushtë dhe të shkurtër në të cilin mund të vërehen qartë format e vërteta trupore.

E pak kush e vërejti fotoshopin që ajo bëri tek pjesa e barkut.

A thua donte ta fshehte barkun e fryrë nga kilogramët e tepër, apo bëhet fjalë për shtatzëni të mundshme…

My zhuga❤

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

🌴Salty but sweet🌴

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

🌺

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Baajjaveri hendhuneh 🙋‍♀️

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Winter days..🏝

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on