Shpallje

Gili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse, shkruan ORAinfo.

Gili është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket me një pamje tejet elegante.

Por, kohëve të fundit ajo ka shtuar shumë peshë, e ato kilogram nuk mundi t’i fshehë as në këtë foto…

Une me Ilirin 💋

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on