Shpallje

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në një dyqan rrobash dhe ajo që bie në sy është palltoja shumë e bukur…

All about Celine ✨✨

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

 

To crazy I know😜 SORRY⛔️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on