Shpallje

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të suksesshme e cila shumë shpejt arriti depërtimin në skenën muzikore, shkruan Gazeta Blic.

Për opinionin e gjerë u bë e njohur në sajë të këngës ‘Like Dat’. E prej atëherë e tash Dhurata ka bërë një transformim tejet të madh.

Operacionet plastike e kanë bërë të duket krejtësisht e ndryshme, madje aq shumë që ka bërë nuk e njohim në imazhet e mëparshme.

Këngëtarja 24 vjeçare e ka tepruar paksa me ndryshimet e saj, ku ka rezultuar në pamje të re madje duket shumë e ngjajshme me artistet e tjera.

Disa imazhe të Dhuratës e cila ju rikujtojn siç ka qenë dhe si është tani:

Ndryshe, në projekte muzikore është tejet aktive, të fundit këngë e ka lansuar ‘Kesh Kesh’, para një muaji me 12 milionë klikime.