Shpallje

Është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes së kilogramëve të tepërt, si rrjedhojë e një intervenimi në lukth.

Mirëpo, tani është radha e operacioneve plastike, për ti përmirësuar siç e thotë ajo ‘defekteve’ pas dobësimit.

mpuq e keni 😘#cestlavie #rtvklan

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Prive nga Big Mama ka kuptuar që ajo do të bëj ndërhyrje në hundë, gjoks dhe të pasme.

Këto do të ndodhin muaj më vonë dhe jo për momentin.

#Cestlavie 🎄 2018

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Ndryshe, këngëtarja kohë më parë ka paralajmëruar se do të sjell këngë të reja gjatë vitit 2018.

Theksojmë se pas humbjes së peshës, bukuroshja kishte zbuluar se shumë miq tani po i kërkojnë që të bëhet e dashura e tyre.

Gezuar me Emra com 2018 @emra_com fustani 👗 @nanagtc 💄 @elonabalaj1

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Summer2017😍🏖🏝😍 @etctravel

A post shared by Big Mama (@bigitos) on