Shpallje

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë.

U martuar pak kohë më parë me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

E tashmë ata kanë vendosur që të bëjnë një pushim për vete, e këtë e ka treguar ajo përmes një postimi të një fotografie në Instagram.

E në fotografinë e publikuar ajo me këtë rast ka treguar edhe barkun e saj shtatzënë.

Ja sa është fryrë.