Shpallje

Bes Kallaku është ndër humoristët më të dashur shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ai u bë shumë i njohur dhe i dashur për publikun me rolin e tij të “Skifterit” në Portokalli, pjesë e së cilës nuk është më.

Besi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, e shumë prej tyre të natyrës komike.

Një të tillë e bëri edhe sot, duke bërë një fotoshop sikur është fotografuar pranë lojarit të njohur, Neymar.

“Dy vite më parë”- ka shkruar Besi në fotografinë në fjalë…

2 years ago er ejjjjjjj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on