Shpallje

Ajo është shquar gjithnjë për format e saj bombastike dhe diçka të tillë e ka treguar edhe përmes kësaj fotos shkruan Gazeta Blic.

Bukuroshja e njohur për format mahnitëse trupore ku po thuajse çdo herë publikon imazhe të ndryshem ku i çmend ndjekësit në rrjetin social “Instagram”.

Vildanja është një nga vajzat me të pasmet më të tonfikuara që kemi parë këto vitet e fundit në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Së fundmi kemi përzgjedhur disa fotografi ku bukuroshja është shfaqur cullak. 

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz