Shpallje

Nora Istrefi nuk ka mundur që të qëndrojë natyrale në skenë dhe të bëjë karrierën me pamjen që ka pasur qysh në fillim.

Këngëtarja e cila qysh në fillim të paraqitjeve të saj u konsiderua si femra më seksi e estradës shqiptare, ka tentuar gjithmonë të mbajë këtë titull edhe nëse është e nevojshme me operacione plastike, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi ku tenton t’i ekspozojë syzet e saj por ajo që vërehet janë buzët që gjatë qeshjes i dalin nga kontrolli.

Ja ndryshimi mes Norës aktuale dhe asaj të vjetër.