Shpallje

Këngëtarja nga Maqedonia të cilën e dojnë të gjithë shqiptarët për shkak të humorit që mban, së fundi i bëfasoi ata me ndryshimin në pamje.

Të gjithë e mbajnë mend për pamjen simpatike që kishte edhe me disa kilogram më tepër, përcjell ORAinfo.

Big Mama para se të fillonte karrierën e saj si këgngëtare ishte krejt ndryshe dhe vështirë të njihet nëse e krahasojmë me pamjen aktuale të saj.

Nëj foto që dëshmon se si dukej ajo vite më parë, për shumicën e fansave të saj duket mjaft interesant dhe i çuditshëm fakti se si ka mundur kaq shumë.