Shpallje

Pas një kohë shkëputje nga muzika, ajo u rikthye fuqishëm gjatë fundvitit që lamë pas, shkruan Gazeta Blic.

Këngëtarja Mustafa, publikoi dy projekte të reja, ‘Mos ma bo’, dhe ‘Neve s’na shkon’, në bashkëpunim me këngëtarin Ramadan Krasniqi.

Përveç karrierës së bujshme profesionale, ajo shfaq imazhe të llojllojshme edhe në rrjetet sociale. E në këto të fundit, ajo na befason me pamjen e mrekullueshme, ku lirisht mund të themi se është konkurrente e artisteve të reja me këto linja trupore bombastike.

Më poshtë mund të shikoni disa imazhe dhe të binduni..

Ndryshe, Mimoza është e martuar me këngëtarin Shkumbin Kryeziu, me të cilin ka edhe dy fëmijë.