Shpallje

Këngëtarja nga Shqipëria e ka dëshmuar se është ndër artistet më seksi, shkruan Gazeta Blic.

Ajo që nga fillimi i karrierës së saj nuk e kishte problem ekspozimin e formave trupore madje duke i vënë të gjitha në pah, e krejtësisht e zhveshur. Këngëtarja shqiptare gjithmonë është kujdesur të duket bukur por e mbani mend kohën kur ajo ishte bionde dhe pozonte krejtësisht e zhveshur?


Në projekte muzikore nuk e kemi parë aktive që një kohë të gjatë, madje ajo i është larguar edhe rrjeteve më të frekuentuara dhe syrit të mediave. Kënga e fundit është publikuar para 3 viteve ‘Po ta dija’.

Duhet theksuar se Zaimina ka sjellë në jetë vajzën e saj ‘Khloe’.