Shpallje

Personifikohet si njëra ndër prezantueset dhe këngëtaret më seksi shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Këtë Luana Vjollca e ka dëshmuar që nga fillimi i karrierës së saj, e që vazhdon akoma të pëlqehet nga shumë njerëz.

Në rrjetet sociale poashtu është tejet aktive ku publikon imazhe të llojllojshme, por në këto që ekspozon gjoksin lirisht mund të themi që ia qet flakën edhe Instagramit.

Që një kohë nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, “Benzina”, është kënga e fundit e lansuar nga prezantuesja.

Ndryshe, Luanën mund të shohim çdo të shtunë në emisionin e saj ‘Shiko kush Luan’.